Opel Astra
Sports Tourer 1.2 Edition 2020 Navi|Clima|Cruise|Carplay|Stoel+stuur verw|N.A.P|APK tot 03-2028
Direct kopen, basisprijs: € 9.949,-
Direct kopen, basisprijs
€ 9.949,-
LEASEPRIJS: € 163,98 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.989,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Astra |
|---|---|
| Uitvoering: | Sports Tourer 1.2 Edition 2020 Navi|Clima|Cruise|Carplay|Stoel+stuur verw|N.A.P|APK tot 03-2028 |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 30 september 2020 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 114.607 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 163,98 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 9.949,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | J-391-PZ |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 615 kg |
| Gewicht: | 1.255 kg |
| Wielbasis: | 266 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.870 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 660 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.250 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 16" Lichtmetalen velgen, 10-spaaks
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- regensensor
- warmtewerend glas
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- multimedia-voorbereiding
- Interieur & Comfort
- airco
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- comfortstoel(en)
- cruise control
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 2 Sleutels
- Airco
- Apple Carplay/Android Auto
- Cruise Control
- Elek ramen achter
- Elek ramen voor
- Lichtmetalen Velgen
- Nationale Auto Pas
- Navigatie
- Onderhoud boekjes
- RDW-leges
- start/stop systeem
- Stoelverwarming
- Stuurverwarming
- stuurwiel verwarmd
- Winterpakket